MVV - Jong Utrecht

  • Hill
  • Hill's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posts: 79
  • Thanks: 39

MVV - Jong Utrecht

20 Jan 2026 23:47
#1
Vrijdag de kraker tegen Jong Utrecht. Het enige waar je op kunt hopen is dat ze eindelijk het nieuwe supporterscafé openen. Maar dat schijnt erg complex te zijn.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Mosae
  • Mosae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 682
  • Thanks: 1516

Re: MVV - Jong Utrecht

21 Jan 2026 14:17
#2
Ik weet even niet goed of een 8e plek ook nog recht geeft op N.C. zo ja, dan zit je met een overwinning op jong fc Utrecht daar heus weer in de buurt. Het kan zomaar verkeren. Hopenlijk trekt MVV nu deze lijn door.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Boschpoort
  • Boschpoort's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 1993
  • Thanks: 2929

Re: MVV - Jong Utrecht

21 Jan 2026 15:39
#3
Mosae wrote: Ik weet even niet goed of een 8e plek ook nog recht geeft op N.C. zo ja, dan zit je met een overwinning op jong fc Utrecht daar heus weer in de buurt. Het kan zomaar verkeren. Hopenlijk trekt MVV nu deze lijn door.
Het probleem met MVV is dat er nooit een lijn in lijkt te zitten. Na een ontluisterende nederlaag volgt soms een volkomen onverwachte overwinning en andersom. Maar in Den Bosch leek het erop dat de hand van de trainer zichtbaar begint te worden. Zou lekker zijn als we vrijdag drie punten in eigen huis houden.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Mosae
  • Mosae's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 682
  • Thanks: 1516

Re: MVV - Jong Utrecht

21 Jan 2026 18:20
#4
De 4-0 tegen Almere was tegen een Almere dat behoorlijk uit een dieper dal aan het opstomen was (zie ranglijst) en de 4-0 tegen Cambuur is wel begrijpelijk. Die wisten zelfs in fc den Haag te winnen erna, dus dat spreekt voor zich. Ik verwacht dus toch wat meer lijn de komende tijd, met misschien wat uitzonderingen, die op het verkeerde moment zijn, en vaak een uitwedstrijd betreft. Zo niet, dan is het voor dit seizoen over en sluiten.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • opadiehard
  • opadiehard's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 2584
  • Thanks: 1621

Re: MVV - Jong Utrecht

21 Jan 2026 20:01 - 21 Jan 2026 20:13
#5
Nu de selectie bijna blessurevrij is op bijv Mmaee na dan komt het bij de trainer op keuzes aan.
Waar kiest hij voor dat is dezelfde vraag als voor de wedstrijd tegen denbosch werd gesteld?
Wat natuurlijk niet verkeerd is dat je met een fitte selectie wat keuzes kunt maken ook tijdens de wedstrijd als je het concept wilt omgooien.
Met spelers als Dicke/Coomans/Francis/Breugelmans/Zaian/Tehubyuluw/Kempen/Tran/Sy/Basri/Timas/
Verheijen/Kuipers/Foubert/Kleinen/Mpudi(indien fit)/Klaasen/Dessel/Braken/Pawirodihardjo/Asante en Amgar maar liefst 22 keuzes begin er maar eens aan!
Ben reuze benieuwd met welke basis Peter de wedstrijd gaat beginnen!
Ik hoop uiteraard op een driepunter maar ondanks de gewonnen wedstrijd tegen de brabanders weet je het bij mvv maar nooit.
Het zou natuurlijk sjiek zijn als we na de aftrap van stadsprins LLoyd borgers een wedstrijd te zien krijgen met een strijdend MVV,en dat we langzaam de hand van onze trainer gaan zien aangaande de groei van de selectie.
Na Utereg thuis en daarna Eindhoven uit krijgen we weer twee thuiswedstrijden tegen Almere en jong psv!
Veer zulle zien komende vrijdag maar eerst op 28 pnt uit komen.
Want de weken erna twee superzware uitwedstrijden tegen ADO en kirchrao zal het een stuk moeilijker gaan worden om de punten binnen te halen…mvrgr Ampa.
....
Last edit: 21 Jan 2026 20:13 by opadiehard.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.295 seconds