Selectie 2026 / 2027

  • Peter Pan
  • Peter Pan's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 794
  • Thanks: 337

Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 07:55
#1
Na het zoveelste debacle gisteren heb ik geen zin meer om over dit seizoen te denken.
Daarom dit topic voor komend seizoen.

Hieronder de lijst van de huidige selectie (1e elftal) met afloopjaar van contract (thanks Discord).

Ik heb achter iedere speler mijn mening gezet voor wat betreft status voor volgend jaar (basis/bank/onder21/verkopen/niet verlengen).

Hoe denken jullie hierover?

**Keepers:**
    • Nicola Rijnbout (geen contract)  Geen idee
    • Sem Westerveld (2026) Nieuwe keeper halen, onrealistisch om over te nemen van AZ en wat mij betreft hebben we betere Keepers gehad in het recente verleden
    • Sep van der Heijden (2026 +1) Geen idee

**Verdedigers:**
    • Adam Zaian (geen contract) Bank met amateurcontract 
    • Djairo Tehubijuluw (geen contract) afscheid nemen
    • Kanou Sy (2026) afscheid nemen
    • Lars Schenk (2026 +1) Bank
    • Wout Coomans (2027) Bank
    • Mitch van Kempen (2027 +1) Bank
    • Simon Francis (2027 +1) Bank
    • Ilias Breugelmans (2027 +1) Basis
    • Lenn-Minh Tran (2028 Basis

**Middenvelders:**
    • Marko Kleinen (2026) Basis/bank(?)
    • Nabil El Basri (2026) Afscheid nemen
    • Robert Klaasen (2026) afscheid nemen
    • Finn Dicke (2026 +1) Bank
    • Lirim Jashari (2026 – huur) ???
    • Amine Amgar (2027) Bank/onder21
    • Stan van Dessel (2027 +1) Basis
    • Adriano Mpudi (2027 +1) Onder 21

**Aanvallers:**
    • Sven Braken (2026) Afscheid nemen
    • Luca Foubert (2026 +1) Bank
    • Travis de Jong (2026 – huur) Bank
    • Ayman Kassimi (2027) Verkopen tegen ieder bod
    • Ilano Silva Timas (2027) Verkopen tegen ieder bod
    • Thijme Verheijen (2027 +1) Bank
    • Delano Asante (2027 +1) Bank
    • Jaël Pawirodihardjo (2027 +1) Onder21
    • Mats Kuipers (2027 +1) Basis/bank(?)

Wat mij betreft van de huidige selectie enkel Breugelmans, Tran, Van Dessel houden voor de basis van komend seizoen. Ik twijfel over Kleinen, Schenk en Kuipers. Kuipers startte dit seizoen aardig, maar is de vraag wat daar van over is na een half jaar afwezigheid, daarnaast ook erg onervaren natuurlijk. 
Kleinen ben ik fan van, weinig uitschieters, degelijke kracht. Willen we stappen zetten moet er een betere speler komen op zijn plek, maar gezien ons budget is hij een prima optie.
Zelfde twijfel bij Schenk, al vind ik Schenk nog wat vaker diepere dalen hebben dan Kleinen.

Timas erger ik me met de week meer aan. Goede speler aan de bal, geen twijfel. Maar naar mijn mening veel te veel met zichzelf bezig, altijd een actie willen maken in plaats van soms een makkelijke oplossing te zoeken. Daarnaast defensief zeer kwetsbaar. Voor mij is iedere euro die een club bereid is voor hem neer te leggen mooi meegenomen.

Al met al een groot deel van het spelersbudget wat vrij zal komen (Smeets, Braken, Basri, Westerveld huursom, Sy, Klaasen, hopelijk Kassimi en Timas). 
Dit geld dient wat mij betreft dan ook volledig in volwaardige eerste elftal spelers geïnvesteerd te worden. De bank is al redelijk gevuld voor komend seizoen.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Driver
  • Driver's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 444
  • Thanks: 284

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 10:53
#2
Westerveld en Breugelmans zijn de enige twee die meerwaarde hebben voor Mvv, de rest van de selectie heeft moeite met het niveau.
Sven Braken zou ik wel een functie binnen Mvv geven, hij draagt het Mvv DNA op een positieve manier uit, voetballend heeft hij het niet gebracht.

Mvv mag ook een kritisch kijken naar Van Geneugten die maar blijft roepen dat Mvv nog mee kan doen met de Play offs. Ten eerste Mvv heeft daar niets te zoeken en ten tweede twijfel ik aan zijn vakmanschap. Dit is een van de slechtste selecties van afgelopen 25 jaar. Iedere wedstijd heeft Mvv niets in te brengen en worden we overklast.
 
De tribunes worden iedere wedstrijd leger en leger, de sfeer is gedaald tot een dieptepunt. Mvv laat niets van zich horen, wedstrijden van Mvv bekijken is geen pretje, we zijn al nooit verwend maar slechter als dit seizoen kan niet meer.
Geen enkele trainer kan van deze zwakke selectie iets maken, de meeste spelers zouden al geen basisplek krijgen bij een amateurclub.
Mvv laat aub iets van je horen van enige ambities, want ons clubje gaat naar de klote!
  
The following user(s) said Thank You: bokkesprongen

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • steefmestreech
  • steefmestreech's Avatar
  • Offline
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posts: 140
  • Thanks: 69

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 12:48
#3
Wat is nu de toegevoegde waarde van de japanse vrienden die nog steeds in nevelen gehuld zijn.... wat doet t geroemde collectief... doodse stilte.. ja op kantoor zijn ze goed bezig .... met wat.....???  

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Buurke76
  • Buurke76's Avatar
  • Away
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 385
  • Thanks: 166

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 13:06
#4
Redelijk met je selectie eens, maar dan ? Wie haal je waar vandaan? Vanuit de 3e divisie is het niveau verschil toch te groot. Die jongens renderen natuurlijk beter met ervaring om hun heen maar die kunnen we niet betalen.

Ik las dat mvv een nieuwe scout voor het 1e elftal heeft gehaald vanuit Almere.
Wie weet heeft deze kerel wel goede contacten in de voetbalwereld maar ik zou niet weten waarom het de komende 2,3 jaar zonder nieuw stadion beter zou moeten en kunnen gaan.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Jacques
  • Jacques's Avatar
  • Offline
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 3961
  • Thanks: 5152

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 13:09 - 23 Feb 2026 13:09
#5
Ronny is voor mij echt geen heilige, als hij vertrekt komt er wel weer een ander. Dat gezegd hebbende, zou ik hem zelf wel graag eens de kans geven met een groter budget. 

We hebben volgend seizoen, als er niets drastisch verandert, waarschijnlijk na Helmond Sport (financieel zwaar weer) en TOP Oss, het laagste spelersbudget. Verwachten dat een andere technische man eventjes de spelers haalt om ons structureel richting play-offs te brengen, is niet realistisch. 

Sinds Ronny hier is zijn de eindklasseringen 16e, 5e, 9e en dit jaar worden we pakweg 15e. Het is niet leuk om te horen, maar die 16e en 15e plaats zijn gewoon ongeveer volgens ons budget. Die 5e en 9e plaats waren beter dan dat we op basis van budget zouden mogen verwachten. Puur zo bekeken doet Ronny het niet eens zo slecht. Incidenteel meedoen om de play-offs is het hoogste wat je kan verwachten met onze financiële situatie.

Begrijp me niet verkeerd: ik zie ook dat de selectie dit seizoen uit balans is, op kritieke plekken ontbreken (goede) spelers, andere posities hebben juist drie of vier spelers die ongeveer gelijkwaardig zijn. Ik denk dat dat vooral komt doordat Smeets niet is vertrokken. Is voor mij wel duidelijk dat MVV daar op een financiële meevaller rekende, om twee of drie kwaliteitsspelers te halen. En dat Smeets niet vertrokken is, is wel degelijk (ook) Ronny aan te rekenen. Ronny is zeker mede schuldig aan ons zeer matige seizoen. 

Maar zonder extra geld zie ik niet echt de toegevoegde waarde van Ronny er uit bonjouren. 
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose.
Last edit: 23 Feb 2026 13:09 by Jacques.
The following user(s) said Thank You: bokkesprongen, M-MVV

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • bokkesprongen
  • bokkesprongen's Avatar
  • Away
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 937
  • Thanks: 275

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 14:10
#6
Als of het salaris van Smeets zo,n 100.000 euro wat gedeeltelijk word betaalt door Veer Zien MV de oorzaak van alles is. MVV
verschuilt zich achter MVV en geeft andere de schuld en vergeet dat zij zelf het probleem veroorzaken .Iedereen weet dat Smeets een moeilijke jongen is .... toch moest MVV hem hebben ... MVV heeft maar 3 volwaardige KKD spelers met 100.000 euro haal je geen 18 volwaardige spelers ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Angel
  • Angel's Avatar
  • Offline
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 10
  • Thanks: 14

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 14:17
#7
Als reactie op Peter Pan.

Over de keepers ben ik het helemaal eens, maar daar houdt het op 😉:

**Keepers:**
    • Nicola Rijnbout (geen contract)  Geen idee
    • Sem Westerveld (2026) Nieuwe keeper halen, onrealistisch om over te nemen van AZ en wat mij betreft hebben we betere keepers gehad in het recente verleden
    • Sep van der Heijden (2026 +1) Geen idee

**Verdedigers:**
    • Adam Zaian (geen contract) heeft te weinig talent om iets bij te voegen aan de selectie
    • Djairo Tehubijuluw (geen contract) indien deze jongen geen contract krijgt zou MVV zich dood moeten schamen.  Speelde minstens 20 wedstrijden zonder vergoeding, enkel uit clubliefde en sowieso goede backup die altijd maximale inzet vertoont.  Spoedig herstel gewenst en hopelijk met steun vanuit MVV-bestuur.
    • Kanou Sy (2026) is einde contract, dus zal wsl moeten vertrekken.
    • Lars Schenk (2026 +1) Basisspeler
    • Wout Coomans (2027) Bevrijd deze jongen uit zijn lijden en laat hem op amateurniveau terug plezier krijgen in het spelletje.
    • Mitch van Kempen (2027 +1) Geen meerwaarde voor de kern, maar tot Djairo fit is , zou hij backup van Lars mogen zijn.
    • Simon Francis (2027 +1) Vorig seizoen één van de revelaties, dit seizoen geen enkele kans gekregen. Heeft talent en voetballend vermogen, maar is dit voldoende voor een basisplaats? 
    • Ilias Breugelmans (2027 +1) Moet altijd in de basis staan, maar nooit centraal in de verdediging, daarvoor mist hij inzicht, coaching en positiespel. De CV met de slechtste stats in jaren.  Maar ideale rechtsback lijkt me.
    • Lenn-Minh Tran (2028 Vorig seizoen bankzitter bij de U18 van KRC Genk, nu basis bij MVV.  Deze stap was duidelijk te groot van Tran.  Laat hem even rustig rijpen en gebruik hem als backup van Breugelmans.

**Middenvelders:**
    • Marko Kleinen (2026) Altijd basisspeler
    • Nabil El Basri (2026) Afscheid nemen
    • Robert Klaasen (2026) Kan iemand me uitleggen waarom hij nog zelden gebruikt wordt?  Een type Klaasen heeft elk team nodig.
    • Finn Dicke (2026 +1) Als verdediger veel te sloom, als middenvelder hebben we hem nog niet aan het werk gezien.
    • Lirim Jashari (2026 – huur) Heeft talent, geen idee welke richting het uit zal gaan.
    • Amine Amgar (2027) Maximum bank
    • Stan van Dessel (2027 +1) Hoort thuis in een voetballend team, dus altijd basis als we terug willen opbouwen van achteruit.
    • Adriano Mpudi (2027 +1) Zou talentvolle speler zijn, nog niet aan het werk gezien in KKD.

**Aanvallers:**
    • Sven Braken (2026) Afscheid nemen, maar houdt hem in de club als jeugdtrainer of T3 bvb.
    • Luca Foubert (2026 +1) Is nogal vaak gekwetst, laat regelmatig goede dingen zien.  Lijkt me de ideale supersub.
    • Travis de Jong (2026 – huur) Heeft heel goede indruk gemaakt, sowieso in investeren als club.
    • Ayman Kassimi (2027) Kassimi, Asante, Kuipers, Verheijen … allemaal ongeveer zelfde niveau
    • Ilano Silva Timas (2027) Revelatie vorig seizoen, dit seizoen heel wisselvallig.  Heeft talent maar moet net als Van Dessel in een voetballend team staan.
    • Thijme Verheijen (2027 +1) zie Kassimi
    • Delano Asante (2027 +1) zie Kassimi
    • Jaël Pawirodihardjo (2027 +1) Kan enkel ingebracht worden als we onder druk op de tegenaanval spelen.
    • Mats Kuipers (2027 +1) zie Kassimi

**Trainers:**

Peter Van den Bergh: nog slechter dan Edwin Hermans, dus vertrekken, zo snel mogelijk
Davy Heymans: Als T2 ook mede-verantwoordelijk voor het belabberde spel.
Peter Reynders: Al aan de kant geschoven bij de U21, hopelijk ook snel bij de A-kern.  Totaal geen meerwaarde voor MVV, is blijven stilstaan in het Belgisch jaren-80 voetbal. 
Ronny Vangeneugden:  dringend in de spiegel kijken, zelfanalyse doen en conclusies trekken voor jezelf en voor de trainers.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Postert
  • Postert's Avatar
  • Away
  • New Member
  • New Member
  • Posts: 4
  • Thanks: 1

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 20:49
#8
zon grote bank hubbe ver neet #lol

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Buurke76
  • Buurke76's Avatar
  • Away
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 385
  • Thanks: 166

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 21:14
#9
Thal sprak de juiste woorden vanavond bij L1. Selectie is totaal niet gebalanceerd en daar is 1 iemand verantwoordelijk voor die maar eens in de spiegel moet kijken. 
Weg van v Geneugden en dan Maurice en Luijpers terughalen

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Brncic
  • Brncic's Avatar
  • Away
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posts: 833
  • Thanks: 1249

Re: Selectie 2026 / 2027

23 Feb 2026 22:34
#10
Dat gedweep met Maurice gaat toch ook wel ver. Heeft hier een goed seizoen gehad. Daar is hij dan verantwoordelijk voor en Ronny niet?? Die laatste haalde met zijn contacten Steuckers en Van Helden, het was Maurice die wedstrijden lang wachtte met Ruben een kans te geven….
Als hij echt zo goed was, had Eindhoven hem natuurlijk wel gehouden. Alleen sympathie (die ik ook voor hem heb) mag niet voldoende zijn om iemand binnen te halen.
Wat mij betreft grote schoonmaak, er komt wat budget vrij door vertrek grootverdieners, Breugelmans, Tran, Van Dessel, Travis de Jong houden, de overige spelers met een contract voor de breedte en dan op zoek naar echte versterkingen. Liever de selectie iets minder breed en inversteren in een sterke as.
Wat mij betreft mag Ronny dat doen. Ik ne het eens met Jacques, alleen dit seizoen staat er een ongebalanceerde selectie.
En daarbij blijft voor mij gelden dat Ronny moet shoppen met een lege portemonnee. Dan moet je geluk hebben dat er een pareltje tussen zit, of dat het allemaal in elkaar past zoals twee seizoenen geleden. Het is wel de laatste kans voor Ronny, hij moet het nu wel laten zien. Gerichte versterkingen, geen drie ‘halve’ spelers voor één positie.
Ik vind het zo gemakkelijk om altijd meteen iemand te willen slachtofferen als het minder gaat. Alsof het daarna (met hetzelfde budget)opeens beter gaat.
En dan de selectie:
Keepers: Westerveld onhoudbaar, overige niks van te zeggen.
Achterin: Tran, Breugelmans, Schenk, Van Kempen houden, rest laten gaan.
Middenveld: Van Dessel, Amgar, Kleinen, Jashari (?), Mpudi houden, rest laten gaan
Aanval: Asante, Verheijen, De Jong houden, Kassimi en Timas verkopen, rest laten gaan.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.372 seconds